Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2016-11-08 22:39:03

Beata Kozidrak - Be Free Exclusive

2017-03-2420:30 Sala Koncertowa (była Hala Opery), Szczecin

Kup bilety!

Cena biletu: 80 – 150 PLN

O Beacie Kozidrak można by pisać bardzo wiele... 
Każdy Polak zna na pamięć przynajmniej kilka z jej tekstów piosenek. To, co jednak szczególnie wyróżnia Beatę na tle innych artystek, to jej niezachwiana pozycja na rynku koncertowym. Od 40 lat nieustannie zachwyca wielotysięczne tłumy i nieustannie tworzy kolejne przeboje, kreując za każdym razem na nowo, zjawiskową sceniczną oprawę.
Po raz pierwszy w swojej muzycznej historii Beata wystąpi przede wszystkim  ze swoim solowym materiałem, ale nie zabraknie również największych przebojów w zaskakujących aranżacjach. 
Beata po raz pierwszy po swojemu i na swoich warunkach. 
Exclusive Tour to wydarzenie, podczas którego każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Zapewni to intymna atmosfera, zjawiskowa scenografia i bliski kontakt z gwiazdą. To realizacja marzeń artystki, o stworzeniu show niepowtarzalnego, do którego jak sama mówi, "inspiracje zbierała przez całe życie".
Beata zabierze Państwa w podróż poprzez rozległe przestrzenie dźwięków w najpiękniejszych salach w Polsce. W pierwszej części - nastrojowej - usłyszymy najpiękniejsze emocjonalne ballady. Druga część koncertu to wielka niespodzianka z dużą dawką rytmu, kolorów i radości w której artystka poza swoimi przebojami, zaprezentuje swoje największe muzyczne inspiracje.

Miejsce wydarzenia

Logo: Sala Koncertowa (była Hala Opery)

Sala Koncertowa (była Hala Opery)

ul. Energetyków 40
Szczecin

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus